Project Manager

Mid-level • Full-time • On-site • Cluj-Napoca
HDDEO001
189

Job Summary

Partenerul nostru este una din cele mai mari comunități din România și, totodată, un proiect dedicat studenților prin care aceștia beneficiază de reducere la transportul în comun și oferte speciale în rețeaua noastră de parteneri. Suntem loiali comunității noastre, motiv pentru care dezvoltarea continuă reprezintă un scop pentru noi. Ne vom strădui în permanență să îți oferim confortul de a avea mai mult timp pentru tine!

Sarcini și responsabilități

  • Cerceteaza piata aplicatiilor mobile
  • Urmareste dezvoltarea unei aplicatii mobile
  • Concepe si implementeaza un sistem de monetizare a aplicatiei
  • Supervizeaza si coordoneaza echipa de proiect
  • Concepe si implementeaza un plan de dezvoltare continua a proiectului
  • Mentine legatura cu pricipalii parteneri ai proiectului (Banca Transilvania, Ursus, CTP, Primaria Cluj-Napoca s.a.)
  • Monitorizeaza în timp progresul atins față de obiectivele propuse
  • Organizarea periodica a sedintelor dintre membrii echipei
  • Raporteaza periodic managerului firmei statusul proiectului, precum si urmatorii pasi

Experiență Profesională

  • Minim 2 ani, intr-o functie similara;
  • Optional: Experienta in start up-uri

Calități, personalitate

  • Creativitate; viziune; proactiv; organizat; punctual

Aptitudini

  • Comunicare; vanzare; negociere; gandire analitica

Observații particulare

  • Cunostinte de limba engleza

Wait, we have more...